Аналітика сайту

Первинний аудит сайту

Безкоштовно

Кожна компанія має своє розуміння первинного аудиту. Ми ж, у свою чергу, вибрали найголовніше для того, щоб максимально точно оцінити стан Вашого сайту та сайтів Ваших конкурентів.

Тому наша послуга «Первинний аудит» складається з:
 1. Аналізу сайту.
 2. Аналізу конкурентності тематики.
 3. Підготовки комерційної пропозиції.

Комплексний SEO-аудит

від 3000 грн.

SEO-аудит проводиться для визначення всіх внутрішніх недоробок або помилок сайту та його відповідності пошуковим системам (Google). Це дає можливість уникнути проблем зі зростанням сайту в пошукових системах та заощадити Ваші гроші.

Ефективний комплексний SEO-аудит складається з:
 1. Технічного аналізу сайту.
 2. Аналізу відповідності сайту вимогам пошукових систем.
 3. Аналізу індексації сайту пошуковими системами.

Юзабіліті-аудит

від 3000 грн.

Юзабіліті-аудит проводиться для покращення та спрощення використання сайту відвідувачами. Він дає можливість підвищити конвертацію відвідувачів у клієнтів.

Послуга «Юзабіліті-аудит» складається з:
 1. Аналізу та усунення помилок у контенті та структурі сайту.
 2. Аналізу та покращення дизайну сайту.

Юзабіліті + SEO-аудит

від 4000 грн.

Юзабіліті+SEO-аудит дозволяє максимально ефективно покращити роботу сайту, створити стратегію проекту та підібрати оптимальні інструменти для подальшого розвитку сайту.

Послуга складається з:
 1. Комплексного SEO-аудиту.
 2. Юзабіліті-аудиту.

Просування сайту

Пошукова оптимізація сайту

від 2000 грн.

Пошукова оптимізація сайту дозволяє оптимізувати сайт під пошукове просування, а також дає можливість генерувати пошукові запити.

Послуга "Пошукова оптимізація сайту" складається з:
 1. Оптимізації коду сайту.
 2. Підбору семантичного ядра сайту.
 3. Оптимізації мета-даних та контенту сайту.

Просування сайту за запитами

від 2500 грн.

Просування сайту - це просування сайту за ключовими словами, які Вас цікавлять. Також ми можемо запропонувати Вам наш список ключових слів, складений після аналізу Вашої тематики, що допоможе суттєво підвищити відвідуваність та продажі з сайту. Бюджет залежить від позиції сайту в пошукових системах (ТОП-3, ТОП-5, ТОП-10) та конкуренції тематики просування. Розраховується для кожного сайту індивідуально.

Просування по трафіку

від 9000 грн.

Просування трафіку - це SEO-просування з оплатою за переходи, а не за позиції. Таке просування постійно приваблює нову цільову аудиторію на сайт. Даний метод просування добре підходить для великих сайтів, порталів чи інтернет-магазинів. Просування сайту з трафіку дає більше гарантій, ніж просування за запитами. Розраховується кожному сайту індивідуально.

Контекстна реклама

Контекстна реклама

від 3000 грн.

Контекстна реклама – це розміщення сайту у спеціальних блоках пошукової видачі, яке є ефективним методом непошукового просування. Ця реклама починає працювати за годину після запуску Вашого проекту. Ви сплачуєте за реальні переходи на сайт, а не за показ рекламних оголошень. Мінімальний бюджет контекстної реклами у нашій студії починається від 4000 грн. і при цьому наша комісія складає лише 10-15% від бюджету рекламної кампанії.

Написання контенту для сайту

70-120 грн.
за 1000 символів

Наші копірайтери напишуть унікальний контент, що відповідає вимогам пошукових систем, який буде продавати Ваші товари або послуги. Якісно написаний контент завжди цікаво читати відвідувачам.

Консультація у профільного фахівця

від 800 грн.
/ час

Надання консультаційних послуг нашим спеціалістом у сфері Інтернет-реклами. Ця послуга допомагає зрозуміти можливості та нюанси ринку Інтернет-реклами, що дасть змогу чітко визначити цілі та завдання, а також заощадити гроші.

Управління репутацією (SERM)

від 5000 грн.

Управління репутацією (Search Engine Reputation Management) - комплекс робіт, спрямованих на виключення негативних відгуків про компанію, товар або послугу в результатах видачі пошукових систем. Цей процес здійснюється шляхом зниження негативних відгуків у рейтингу пошукових систем доти, доки вони не стануть важкодоступними користувачам за рахунок підвищення в рейтингу позитивних або нейтральних відгуків.

Ми зацікавлені в успіху наших клієнтів і працюємо над тим, щоб сайти наших клієнтів продавали продукцію чи послуги, а не просто красувалися в Інтернеті.